Zažite relax a adrenalín v českom Aqualande Moravia. A využite nový hotel pár krokov od aquaparku

Odpočinok a zároveň trochu športu je ideálnou kombináciou, ako stráviť čas pri vode. Dobre sediace plavky si nezabudnite pribaliť aj pri ceste do susednej Českej republiky, kde môžete zažiť relax aj adrenalín v Aqualande Moravia. Najmodernejší a najväčší český aquapark má totiž 20 toboganov a šmykľaviek s celkovou dĺžkou viac ako 1,7 kilometra. Čaká na vás aj luxusný wellness.. Nudiť sa rozhodne nebudete.

Ako stráviť príjemný deň s rodinou alebo priateľmi? V Českej republike nájdete miesto, kde môžete spojiť hneď niekoľko zážitkov naraz. Adrenalín, relax, masáže, chutné jedlo a drinky. Zábavné zariadenie sa nachádza asi dvadsať minút od druhého najväčšieho mesta ČR – Brna. Odpočinkové dni v aquaparku môžete spojiť aj s návštevou miestnych pamiatok a vyhlásených barov a reštaurácií. V kraji máte možnosť zažiť pohodový večer aj pri pohári vína vďaka miestnym vinárom. A ak máte športového ducha, pribaľte si do auta aj bicykel. V okolí totiž nájdete niekoľko cyklotrás.

Relax a špičková reštaurácia s kaviarňou ako bonus

Keď vás vodné atrakcie unavia a vysilia, nemusíte sa hneď vybrať domov. V Aqualande Moravia mysleli aj na odpočinok a relaxáciu v podobe wellness areálu Forum Romanum s unikátnym saunovým svetom. Ponúknu vám tu až 24 sáun a relaxačných procedúr, od klasickej fínskej sauny cez biosaunu, soľný kúpeľ až po unikátnu kryokomoru, ktorá liečebné procesy v tele naštartuje niekoľkominútovým pobytom v extrémnom mraz až −140 °C. Cez víkend si saunovanie môžete užiť dokonca aj s deťmi – každú nedeľu od 11:30 prebieha detské saunovanie so zníženými teplotami. Hlad po adrenalínovom či odpočinkovom programe vám zaženú kuchári v Imperium restaurant, ktorí pripravujú špičkové pokrmy z čerstvých kvalitných surovín. Na posedenie pri dobrej káve zasa poslúži príjemné prostredie kaviarne Coffeeland.

Uťahať sa na atrakciách a potom cesta do hotela? Pár krokov od aquaparku vyrástli domčeky

Nemusíte hľadať hotel ani nikam zložite prechádzať. Kúsok od aquaparku totiž vznikol nový ubytovací komplex Aqualand Inn Hotel. Najväčšou prednosťou, prečo sa v ňom ubytovať a užiť si nádhernú dovolenku, je práve voľný vstup do aquaparku aj wellness časti Aqualandu Moravia, a to zdarma. Iste oceníte aj mnoho doplnkových služieb, akými je napríklad vlastný vchod do aquaparku priamo z recepcie hotelu, nový lobby bar, ktorý bude počas sezóny otvorený non-stop alebo hotelový náramkový čip, ktorý slúži na všetky služby hotelu aj aquaparku. S týmto čipom sa dostanete nielen do areálu hotelu, ale aj do izby a aquaparku, dokonca slúži aj na konzumáciu nápojov a jedla v lobby bare alebo v akejkoľvek časti aquaparku, či už v reštaurácii, kaviarni alebo wellness bare. Výhoda? Po celú dobu svojej dovolenky nemusíte nič riešiť a jednoducho všetko zaplatíte až na konci svojho pobytu. Hotel ponúka ubytovanie v 32 luxusne zariadených izbách a 4 rodinných apartmánoch, čo je v tejto chvíli dohromady viac ako 100 lôžok, ktoré môžete využiť od začiatku mája tohto roka. Rezervujte si svoj pobyt už teraz na webových stránkach hotelu – – www.aqualandinn.cz.

Spiderman či Batman pri bazéne

Ešte viac zábavy na vás čaká vtedy, keď sa svojou návštevou zrovna trafíte do špeciálnych akcií, ktoré Aqualand Moravia usporadúva pomerne pravidelne. Napríklad v apríli stretnete v areáli hrdinov z komiksov, akými sú Spiderman, Batman alebo Superman. Nebude chýbať ani súťaž o vstupy do aquaparku zdarma. A v čom sa bude súťažiť? V maľovaní komiksu. V máji zasa budú dni v duchu Rimanov na juhu Moravy.