NOVÝ WEB ZNAČKY TORK POMÁHA FIRMÁM UDRŽAŤ NOVÝ HYGIENICKÝ ŠTANDARD

Značka Tork spadajúca pod spoločnosť Essity ponúka nástroje a informácie, ktoré firmy potrebujú na udržanie nového hygienického štandardu. Spadá medzi ne aj nová webová stránka s posolstvom „Udržme nový hygienický štandard“. Predstavuje univerzálny zdroj, ktorý môžu firmy využiť pri tvorbe plánu na opätovné otvorenie a zlepšenie hygienických procedúr. Materiály obsahujú voľne na stiahnutie príručku Späť do práce, ktorá firmám pomôže fungovať podľa nových noriem, vďaka čomu sa ich zamestnanci aj klienti budú cítiť bezpečnejšie. S rozsiahlymi a celosvetovými skúsenosťami v oblasti profesionálnej hygieny poskytuje značka Tork firmám odborné znalosti, ktoré potrebujú, aby splnili alebo dokonca prekročili zvýšené nároky na hygienu. Napríklad v globálnom prieskume až 81 % respondentov očakávalo, že na verejných toaletách a umyvárňach bude zaistené hygienickejšie prostredie ako pred rozšírením ochorenia covid-19. Hygienické procedúry nikdy neboli dôležitejšie ako v súčasnosti.

„Toto obdobie bolo pre firmy náročné – pre podniky, ktoré zostali otvorené, aj pre tie, ktoré fungujú s obmedzenou kapacitou a čakajú na lepšie časy. Hygienické štandardy a očakávania zákazníkov týkajúce sa hygieny sa zvýšili. Len čo podniky opäť otvoria a uvítajú späť zamestnancov a zákazníkov, budú hygienické opatrenia pod drobnohľadom viac ako predtým,“ hovorí Don Lewis, prezident Essity pre oblasť profesionálnej hygieny. „Tork ponúka podporu a vhľad založený na desaťročiach skúseností aj najnovších odporúčaniach svetových zdravotníckych organizácií. Naším cieľom je pomôcť udržať všetky priestory hygienické a podporiť našich zákazníkov, aby sa zorientovali v náročnejšom novom prostredí a udržali nový hygienický štandard,“ dodáva.

Nové materiály pre firmy obsahujú:

  • Bezplatnú príručku Späť do práce, Ktorá sa dá stiahnuť vrátane kontrolných zoznamov a značení  využiteľných ako súčasť plánu na opätovné otvorenie.
  • Letáky, infografika a vzdelávacie videá ktoré vysvetľujú, ako dávkovače hygienických prostriedkov (papierových uterákov, mydiel, vreckoviek, utierok a podobne) pomáhajú udržať väčšiu čistotu a bezpečnosť každého zariadenia.
  • Odporúčania týkajúce sa produktov značky Tork, ktoré firmám pomôžu udržať nový hygienický štandard.

Návštevníci stránky majú naďalej prístup k materiálom v príručke Bezpečne v práci, ktorá vznikla už skôr tohto roku a obsahuje cenné tipy, návody a informácie o produktoch pre rôzne firmy a zariadenia, vrátane kancelárií, vysokých škôl, tovární, zdravotníckych zariadení, reštaurácií a ďalších.

V nadväznosti na iniciatívu na udržanie nového hygienického štandardu sa Tork tento rok zapojí do akcie Interclean Amsterdam Online 2020 konanej 3. až 6. novembra. Ako hlavný sponzor tejto udalosti Tork hostí virtuálne prenášané stretnutia a zapojí sa do panelovej diskusie, kde bude zdieľať svoje znalosti, nástroje a inšpiráciu. Prioritnými témami sú udržanie a optimalizácia hygienických štandardov s dátovo riadeným upratovaním, systém na čistenie povrchov Tork EasyCube® a takisto Tork riešenia pre hygienu rúk a starostlivosť o pokožku.

Na registráciu do Intercean Amsterdam 2020 Online kliknite prosím tu.

Na bezplatné stiahnutie materiálov a ďalších informácií o tom, ako Tork pomáha firmám udržať nový hygienický štandard, navštívte tork.sk/bezpecnevpraci.