Invia.sk dnes spúšťa prvý nákupný klub zameraný na exkluzívnu ponuku zájazdov

Cestovná agentúra Invia.sk dnes na slovenskom trhu spúšťa prvý nákupný klub zameraný na cestovanie s názvom Travelon. Jeho členovia budú môcť využiť exkluzívne ponuky cenovo výhodných zájazdov, hotelov a leteniek od renomovaných cestovných kancelárií. Zákazníci budú mať navyše k dispozícii tím expertov, ktorý odborne poradí s výberom vhodného pobytu.

Súkromný online nákupný klub Travelon každý týždeň ponúkne svojim členom asi 10 exkluzívnych zájazdov. Tieto pobyty starostlivo vyberá a zostavuje vyškolený tím odborníkov. Ponuka zájazdov je pritom výhodnejšia ako v bežných predajných sieťach na trhu a je časovo obmedzená. Členovia klubu ku každému pobytu získajú zľavu, nadštandardné cestovateľské výhody či bonusovú službu, akou je napríklad výhľad na more či fakultatívny výlet zadarmo. Zájazdy bude možné zakúpiť prostredníctvom cestovnej agentúry Invia.sk.

„Hoci v zahraničí majú nákupné kluby zamerané na predaj zájazdov veľký úspech, na slovenskom trhu niečo také chýbalo. Preto sme sa rozhodli spustiť klub Travelon, a umožniť tak aj slovenským turistom, aby si vybrali z pobytov s vysokou kvalitou a zvýhodnenými podmienkami,“ uviedol Ivan Šidla, marketingový manažér cestovnej agentúry Invia.sk, ktorá je jednotkou slovenského trhu v oblasti predaja zájazdov cez internet. „Odborníci budú každý týždeň aktualizovať ponuku. Členovia klubu tak majú istotu, že sa jedná o najzaujímavejšie pobyty na trhu s vysokou kvalitou služieb. Počet členov je obmedzený, aby nedochádzalo k vypredaniu ponúk. Ľudia si budú môcť prostredníctvom klubu zaistiť aj výhodné ubytovanie v hoteloch a letenky,“ doplnil Šidla.