Inteligentná internetová televízia Kuki vydáva verziu pre mobily

Online televízia, spätné prehrávanie až 168 hodín alebo vyhľadávanie podľa žánrov, hercov, hodnotenia a roku vydania. Funkcie, ktoré ponúka vylepšená verzia inteligentnej internetovej televízie Kuki, sú od apríla k dispozícii aj v mobilných telefónoch a tabletoch vďaka novým podporovaným aplikáciám.

V marci sa televízia Kuki, produkt českých firiem SMART Comp. a Planet A, predstavila v úplne novej verzii, ktorá sa maximálne prispôsobuje preferenciám každého používateľa, a s novým dizajnom, ktorý zjednodušuje vyhľadávanie. „Všetky funkcie novej Kuki sme teraz preniesli aj do mobilov a tabletov. Nové aplikácie Kuki podporujú všetky mobilné zariadenia s operačným systémom Android vo verzii AN 5.1 a novšej. Novú aplikáciu môžu využiť aj používatelia Apple s operačným systémom iOS vo verzii 11 a vyššej,“ opisuje vedúci predaja Kuki Vladimír Tovarňák.

Aplikáciu pre Android si možno jednoducho stiahnuť v aplikácii Google Play. Po spustení sa súčasní používatelia Kuki prihlásia k svojmu účtu cez meno a heslo, ďalší majú možnosť vybrať si požadovanú tarifu a využiť ponuku Kuki na 14 dní zadarmo. Rovnaký postup platí aj pre používateľov iOS cez aplikáciu App Store. „S mobilnými aplikáciami už nie sú používatelia závislí od televíznych zariadení a svoj obľúbený program môžu sledovať priamo alebo spätne na svojom telefóne, a to kdekoľvek po celej Európskej únii. Prostredníctvom mobilných dát, aj vďaka wifi,“ dopĺňa Tovarňák. Diváci majú k dispozícii viac ako 33 000 relácií s celkovou dĺžkou približne 25 000 hodín.