Na Slovensko vstupuje nový prípravok na chudnutie, podporí ho Ivana Christová

Na slovenský trh vstupuje nový výživový doplnok OBEZINTM, ktorý prírodnou cestou bojuje proti nadváhe a obezite. Prípravok je založený na princípe zníženia nadmernej chuti do jedla a zaplnenia žalúdka. Schudnúť nadbytočné kilá sa s ním rozhodla aj bývalá modelka a prvá Miss Ivana Christová, ktorá za prvé tri týždne diéty zhodila 7 kíl.

Prípravok je založený na jednoduchom princípe. Po konzumácii a zapití vodou sa doplnok rozpustí v žalúdku a až stonásobne zväčší svoj objem. Zaplnený žalúdok potom vyšle do mozgu signál, že je už sýty. Nadmernej chuti do jedla predchádza doplnok vďaka Spiruline obsahujúcej fenylalanín. Ten pôsobí na chuťové centrum v mozgu, znižuje nadmernú chuť do jedla a bráni tak nežiaducemu prejedaniu sa.

„Rozhodli sme sa svoj revolučný prípravok predstaviť na Slovensku v období letných prázdnin, keď je chudnutie aktuálnou témou. Prinášame na Slovensko novú možnosť zdravého a účinného spôsobu redukcie hmotnosti,“ uviedol Tomáš Šisolák zo spoločnosti Danare Pharma, ktorá prípravok OBEZINTM uviedla na trh. „K jeho výhodám patrí nižšia cena oproti konkurenčným výrobkom fungujúcim na podobnom princípe, zároveň má aj vyšší obsah účinnej látky. Na rozdiel od bežných prípravkov na chudnutie funguje na prírodnej báze a nemá žiadne nežiaduce účinky,“ doplnil Šišolák.

Zdravé chudnutie s prípravkom OBEZINTM odporúča spoločnosť Danare doplniť aj pravidelným a vyváženým stravovaním. Pomocou zdravého stravovania a nového prípravku na chudnutie sa rozhodla schudnúť aj československá Miss roku 1989 Ivana Christová a z výsledkov je nadšená.

„Môj metabolizmus sa po užívaní prípravku OBEZINTM naštartoval prakticky okamžite, ručička váhy sa posunula smerom dolu už po troch dňoch. Za tri týždne som zhodila prvých sedem kíl,“ opisuje Ivana Christová priebeh svojho chudnutia. „Zaujímavé je, že mám vďaka úbytku hmotnosti omnoho viac energie a cítim radosť,“ dodala Christová, ktorá chce do konca septembra vážiť o 20 kilogramov menej než před začiatkom diéty.